درباره ما: لوگو اینتر کلاب ایران

 

تهران – بیش از یک سال است که ما، اینتری های ایران، تصمیم گرفتیم که تبدیل به اولین اینتر کلاب رسمی ایران بشویم. گروه کوچکی از ما بیش از ۱۰ سال با یکدیگر در شبکه های اجتماعی در تماس بودیم و می خواستیم رویایمان که تبدیل شدن به اولین اینتر کلاب ایران بود را به حقیقت تبدیل کنیم.

ما به مشکلات مختلفی برخورد کردیم. جمع کردن اینتری های حاضر در کشور بزرگ ایران کار سختی بود، اما ما مشتاق به رسیدن به هدفمان، اضافه شدن اینتر کلاب ایران به خانواده اینتر بودیم.

پس از به انجام رساندن هدفمان، نگاهی به لوگوی طراحی شده برای اینتر کلاب ایران انداختیم. این لوگو نمایانگر چیست؟ ما می خواستیم که چیزی بزرگ و شگفت انگیزی را بیان کنیم.

نماد استفاده شده در لوگو به چند هزارسال قبل در تاریخ ایران باز می گردد. در آن زمان، این نماد برای نشان دادن سه ارزش، استفاده می شده است: "گفتار نیگ، پندار نیک و کردار نیک"

چیزی که این نماد بیانگر آنست، بسیار به ارزش هایی که باشگاه محبوبمان دنبال می کند، نزدیک است. ارزش هایی که درستکاری، صداقت و افتخار را در طول تاریخ دنبال می کرده است. ارزش های این نماد، خیلی به مشخصه های اسطوره هایمان مانند جاچینتو فاکتی و خاویر زانتی نزدیک است.

با ایجاد و نشان دادن چیزی که ما را به تبدیل شدن به "برادران جهانی" (Brothers of the World) نزدیک تر می کند، ما احساس کردیم که خیلی به اینتر نزدیک هستیم. برای همین است که تصمیم گرفتیم این نماد را با اضافه کردن رنگ های آبی و مشکی به همراه مقداری رنگ طلایی استفاده کنیم.

ما از اینکه امروز به بخشی از خانواده اینتر تبدیل شدیم، بسیار خوشحالیم و به آن بی نهایت افتخار می کنیم.

زنده باد اینتر برای همیشه

اینتر کلاب ایران

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme