عضویت در اینتر کلاب ۲۰۱۷/۱۸

 

مدت زمان عضوگیری اینتر کلاب ایران برای فصل جاری به پایان رسیده است.

 

با سلام به اینتری های ایران!

عضویت در اینتر کلاب ایران برای فصل ۲۰۱۷/۱۸  از هم اکنون امکان پذیر می باشد. در ماه آگوست امسال، اینتر کلاب ایران دومین سال فعالیت خودش را جشن می گیرد. فصل گذشته، اینتر کلاب ایران با ۵۲ عضو به طور رسمی کار خود را آغاز کرده بود.

اینتر کلاب های هر کشور، به طور هماهنگ قبل از آغاز فصل فوتبالی جدید، فعال می شوند. بنابراین، عضوگیری ما تا دو هفته آینده باز خواهد بود و سپس اطلاعات هر عضو به میلانو ارسال خواهد شد. فرمی که از طرف باشگاه اینتر برای عضویت ارسال شده را می توانید از اینجا دانلود کنید.

مزیت های کامل اینتر کلاب را می توانید از سایت رسمی باشگاه اینتر مطالعه کنید.

پس از فعال شدن عضویت ها، هر یک از اعضای اینتر کلاب ایران، بسته های هواداری خود را از میلانو دریافت خواهند کرد. باشگاه اینتر تولید بسته های هواداری را از هفته آخر ماه سپتامبر آغاز خواهد کرد. این بسته ها به صورت رایگان به تهران ارسال می شوند و مسئولین روابط عمومی اینتر کلاب ایران، آنها را برای اعضا ارسال خواهند کرد.

توجه داشته باشید که باشگاه اینتر، سالیانه تنها یک بار بسته ها را به صورت رایگان ارسال خواهد کرد. بنابراین به دلیل دشواری های موجود در ارسال بسته از ایتالیا به ایران، ما این مراحل را فقط در ابتدای فصل انجام می دهیم. تمام بسته ها به صورت یکجا برای اعضای اینتر کلاب فرستاده می شود. لذا اشخاصی که به هر دلایلی بعد از موعد مقرر (در طول فصل) عضو اینتر کلاب ایران می شوند، موظف به پرداخت هزینه پست از میلانو به ایران هستند.

همچنان امکان ارسال محصولات Inter Store به ایران وجود ندارد. متاسفانه، شرکت DHL که مسئول ارسال محصولات Inter Store به کشورهای دیگر است، با ایران همکاری نمی کند. البته ما همچنان در حال یافتن راه حلی برای این مشکل هستیم و در صورت هر تغییری، از طریق وب سایت و رسانه های اجتماعی به اطلاع شما می رسانیم.

اینتر کلاب ایران از طرف باشگاه اینتر به رسمیت شناخته شده است. برای دیدن پست سایت رسمی اینتر در این باره، اینجا را کلیک کنید.

از مزایای اینتر کلاب ایران می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

  • ۱۵ در صد تخفیف از Inter Store
  • بسته رسمی هواداری از Inter Store به صورت رایگان
  • کارت عضویت رسمی در اینتر کلاب
  • تخفیف در خرید بلیط های بازی در سان سیرو
  • ۱۵ در صد تخفیف در کیوسک ها و کافی شاب های سان سیرو در روز مسابقه ها
  • فعالیت های مختلف برای اعضای خردسال (زیر ۱۴ سال)
  • استفاده از امکانات آنلاین بخش اختصاصی سایت اینتر که به زودی افتتاح خواهد شد
  • حضور در میتینگ های اینتر کلاب ایران برای تماشای بازی های اینتر در سری آ
  • و سایر امکانات دیگر که می توانید از اینجا به انگلیسی و ایتالیایی مطالعه کنید.

هزینه عضویت برای هر شخص بالای 14 سال، ۱۰۵ هزار تومان می باشد. این عضویت شامل تمام گزینه های بالا، بسته هواداری و کارت عضویت می شود. هزینه عضویت برای افراد زیر ۱۴ سال، ۶۵ هزار تومان می باشد. شایان ذکر است که این هزینه ها برای فعال کردن عضویت ها برای باشگاه اینتر ارسال خواهد شد و از آن برای ارسال بسته ها به صورت پستی به درب خانه اعضا استفاده می شود. اینتر کلاب ایران تمام هزینه های پرداخت شده را جهت فراهم سازی این امکانات برای اعضا استفاده می کند.

هزینه عضویت ویژه برای هر شخص بالای ۱۴ سال، ۱۱۵ هزار تومان و برای افراد زیر ۱۴ سال، ۷۵ هزار تومان می باشد. مقدار اضافی این حق عضویت، به Inter Campus در مناطق محروم آمریکای جنوبی اختصاص می یابد. کسانی که عضویت ویژه را انتخاب کنند، کارت عضویت متمایزی دریافت می کنند. به غیر از این مورد، عضویت ویژه فرق دیگری با عضویت عادی ندارد. 

در صفحه ی دوم فرم عضویت، هر عضو باید متعهد به پیروی از قوانین اینتر کلاب شود. این قوانین هر فصل توسط باشگاه اینتر تعیین می شود. برای مطالعه قوانین کلیه اینتر کلاب ها، می توانید اینجا را کلیک کنید.

فرم رسمی عضویت را با کلیک کردن روی این متن دریافت کنید و فرم را به صورت کامل پست کنید و آن را برای اعضای تیم مدیریت اینتر کلاب ایران ارسال کنید. (دوره عضوگیری برای فصل جاری به پایان رسیده است.)

تماس با آقای امیرحسین بهروزی بخش (مدیر روابط عمومی اینتر کلاب ایران) از طریق تلگرام:
آی دی: telegram.me/amirhosseinbb17

تماس با آقای محمد علی پایان (مسئول روابط عمومی اینتر کلاب ایران) از طریق تلگرام:
آی دی: telegram.me/mohammad_pyn

تماس با آقای علی رجایی (مسئول روابط عمومی اینتر کلاب ایران) از طریق ایمیل:
ایمیل: toxininter@yahoo.com

تماس با دکتر مهریار انداچه (مدیر اینتر کلاب ایران) از طریق ایمیل:
ایمیل: mehryar.andacheh@gmail.com

نمونه فرم پر شده: صفحه اول / صفحه دوم

برای پرداخت هزینه عضویت، به این صفحه مراجعه کنید. سپس فرم عضویت را دانلود کرده و پر کنید و برای یکی از مسئولین عضوگیری اینتر کلاب ارسال کنید. در صورت هرگونه سوال در مورد اینتر کلاب ایران و عضویت در آن، می توانید از طریق ایمیل و تلگرام با مسئولین کلاب تماس حاصل فرماییذ.

(دوره عضوگیری برای فصل جاری به پایان رسیده است.)

برای بازدید از اینستاگرام اینتر کلاب و توییتر @InterClubIran را جستجو کنید. 

عضویت در اینتر کلاب ایران تا تاریخ ۱ آگوست سال جاری ادامه خواهد یافت.

تیم مدیریت اینتر کلاب ایران

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme