درباره ما

تیم مدیریتی اینتر کلاب ایران، بدین وسیله به اطلاع می رساند که "اینتر کلاب ایران" از ۲۹ آگوست ۲۰۱۶ به صورت رسمی فعالیت خود را با ۲۹ عضو آغاز کرده است.

اینتر کلاب ایران به منظور یکپارچه کردن و هدفمند کردن طرفداری اینتر در ایران ایجاد شده است. همچنین با ایجاد اینتر کلاب و ارسال مدارک و مکاتبه رسمی با باشگاه توانستیم اینتر کلاب ایران را به صورت رسمی توسط باشگاه اینتر ایتالیا به رسمیت بشناسیم. و اکنون جزئی از اینتر کلاب های رسمی باشگاه اینتر هستیم. هر چند دیر ولی بهرحال با تلاش های دکتر مهریار انداچه این امر محقق گردید و این اینترکلاب با اعضای حداقل شروع بکار کرد.

قابل ذکر است که طبق تعهدنامه ای که با باشگاه اینتر تنظیم شده است، تمام هزینه های اعضای اینتر کلاب مستقیما به عنوان حق عضویت به ایتالیا ارسال می شود.

مزایای عضویت شامل کارت هواداری از میلانو، هدیه رایگان از Inter Store، تخفیف و جایگاه ویژه در جوزپه مه آتزا و تخفیف های ویژه برای خرید از Inter Store است. همین طور، چنانچه فعالیت ویژه ای توسط باشگاه اینتر در ایران صورت گیرد، اعضای باشگاه برای بازدید/شرکت در مراسم، در الویت قرار خواهند گرفت.

متاسفانه Inter Store همچنان Delivery مستقیم به ایران را در دستور کار خود قرار نداده است. تیم مدیریت اینتر کلاب ایران تمام سعی خود را می کند که این امکان را برای اعضای کلاب فراهم سازد.

اکنون در شروع کار هستیم و در طی زمان اینتر کلاب مجهز تر و حرفه ای تر میشود.

امیدوار هستیم با همکاری و علاقه طرفداران همیشه خاص نراتزوری به پیشرفت اینتر کلاب کمک کنیم.

 

 

bigtheme